User Profile

پروفایل کاربری و پرونده الکترونیک

پياده سازی سامانه اطلاعاتی به صورت كاملا يكپارچه كه قابليت كاربری و استفاده در طيف گسترده ای را داشته باشد و یک مجموعه جامع و سازماندهی شده الکترونیکی داده‌ها و اطلاعات که مربوط به یک فرد را مستند می‌کند.

presence absence

حضور غیاب و درخواست ها

سیستم حضور غیاب و درخواست ها از قابلیت ثبت زمان ورود و خروج پرسنل برخوردار است. در واقع این سیستم به پرسنل در سازمان این امکان را می دهد تا ورود و خروج خود را به طور الکترونیکی ثبت کنند.

notificatin

اعلانات و وظایف

تابلو اعلانات جهت هر پست سازمانی قابل رویت می باشد. بخش نامه ها، رویدادها و اطلاعاتی که سازمان به یکباره نیاز به اطلاع رسانی دارند را در این مرکز به اشتراک گذاشته و به اطلاع پرسنل رسانده می شود.

education

آموزش / فایل / اسناد و مدارک

مجموع راهکارهای مطلوب و اجرایی جهت ثبت اطلاعات اسناد کاغذی، بایگانی مدارک و ثبت احکام قوانین کار گزینی کنترل پرونده های پرسنلی و ایجاد تسریع و تسهیل در امور اطلاع رسانی به اشکال گوناگون با استفاده از هپی متر می باشد. این سیستم اطلاعات زیر ساختی مربوط به هر پرسنل را در خود ذخیره و مانند یک بایگانی پرونده ها را به صورت الکترونیکی در آورده و آرشیو می کند. بنابراین وجود سیستم مدیریت اسناد به امری حیاتی در تمام شرکت ها و کسب و کارها تبدیل شده است. با مرکز آموزش هپی متر یادگیری در هر مکان و هر زمان و استفاده از جزوات و فیلم های آموزشی امکان پذیر می باشد.

seminar

نظرسنجی / سمینارها

حجم زیاد اسناد و مدارک باعث بروز مشکلات زیادی مانند نداشتن دسترسی به موقع و آسان، نداشتن فضای فیزیکی کافی برای نگهداری، مشکلات امنیتی شده است. بنابراین وجود سیستم مدیریت اسناد به امری حیاتی در تمام شرکت ها و کسب و کارها تبدیل شده است. با هپی متر یادگیری در هر مکان و هر زمان و استفاده از جزوات و فیلم های آموزشی امکان پذیر می باشد. در سامانه نظرسنجی تحت وب پرسشنامه توسط یک فرم ساز تهیه می گردد. کار با این فرم ساز بسیار راحت بوده و می توانید سوالات خود را با توجه به نوع آن (متنی، عددی، چند گزینه ای و ...) تهیه نمایید و در صورت نیاز پر کردن آن را اجباری نمایید.
مدیریت همایش و جلسات گامی در جهت همیاری با مدیران و دبیران همایش در جهت تسهیل روند برگزاری همایش و جلسات از ابتدا تا انتها می باشد و همچنین در سرعت و دقت انجام امور، کاهش هزینه های جاری و افزایش کیفیت برگزاری همایشات تاثیر بسزایی دارد.

event

رویدادها / تیکتینگ

امروزه به دلیل برگزاری متعدد رویداد در مکان‌های عمومی در زمینه‌های مختلف و تخصص‌های بسیار، باعث شده که برگزاری رویداد به علت ارتقای دانش، افزایش سطح کیفی سازمان و بالا رفتن درآمد یک ابزار مهم و کارآمد در سازمان‌ها شناخته شود. در این سامانه طراحی برد هوشمند به صورتی است که اخبار و رویداد ها آنلاین در دسترس پرسنل قرار می گیرد.

costumer

ارباب رجوع

مدیریت ارباب رجوع به‌خصوص برای شرکت‌های بزرگ همواره یکی از دغدغه‌های مدیران آن بوده است. مدیریتی که هم بتواند امنیت سازمان را فراهم کند و هم برای مراجعه کننده، روشی بی دردسر و همراه با احترام باشد. با استفاده از نرم افزار کنترل تردد ارباب رجوع مدیریت آفیش افراد تردد ارباب رجوع و ملاقات ها به صورت سیستمی انجام می شود.

chart

چارت سازمانی

چارت سازمانی از اهمیت زیادی برای کسب و کار، برنامه های کاربردی برخوردار است و شما ظرف چند دقیقه تصویری از ساختار سازمان را در اختیار خواهید داشت و امكان تعريف كاربران، نقش‌ها، سمت‌ها، گروه ها و همچنین مديريت آنها فراهم آمده است